Čím je zajímavá olejová masáž?

Thajská olejová masáž patří mezi nejúčinnější způsoby relaxace pro lidi, kteří žijí v nepřetržitém stresu, trpí nemocemi nervového systému a zároveň nemohou snést protahování svalů, kterého využívá tradiční thajská masáž.

Thajská olejová masáž se vyznačuje svojí schopností tonizace a omlazení organismu. Procedura zpomaluje proces stárnutí těla, díky čemuž prodlužuje život, uzdravuje spánek a dokonce zlepšuje zrak.

thajská olejová masáž v Praze 7 čajovna U Margo

Jaký efekt přináší thajská olejová masáž

Tento druh olejové masáže nemá prakticky žádné kontraindikace, s výjimkou plísňových onemocnění kůže. Procedura je vhodná pro těhotné ženy, lidi s onemocněním žil, a dokonce i pro ty, kdo má zakázanou tradiční thajskou masáž.

Technika olejové masáže spočívá v důkladném propracování každé části těla. Důraz je kladen na aktivní body, které stimuluji všechny vnitřní orgány.

Masáž se provádí lehkými krouživými pohyby s použitím rostlinných aromatických olejů. Ty jsou od pradávna známé pro svou schopnost pohlcovat toxiny a znečištění a pronikat hluboko do kožních vrstev a oběhového systému. Díky tomu léčivé oleje regenerují nervový systém a nabíjí člověka pozitivní energií.

Navíc olejová masáž přináší také kosmetický efekt – tonizuje pokožku, čistí, zlepšuje její pružnost a celkově omlazuje.

Vyzkoušet olejovou masáž by měl každý alespoň jednou v životě, ale my s jistotou můžeme říci, že po první zkušenosti se stanete naším věrným zákazníkem.

Objednat se na thajskou olejovou masáž v Praze 7 v čajovně U Margo.